הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספת של טיפול ב- Azithromycin מפחיתה את שיעור ההחרפות של מחלת האסטמה
9.07.17

 

תוספות של azithromycin מפחיתה את שיעור ההחרפות של מחלת האסטמה בקרב חולים המקבלים טיפול תחזוקה כפול, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet.

 

מעל ל- 400 חולים עם אסטמה מלווה בסימפטומים שטופלו בקורטיקוסטרואידים נשאפים ומרחיבי סימפונות ארוכי טווח חולקו בצורה אקראית לקבלת azithromycin פומי (500 מ"ג) או פלסבו, 3 פעמים בשבוע למשך 48 שבועות. חולים עם הארכה אב-נורמאלית של מקטע ה- QTc או פגיעה בשמיעה לא נכללו במחקר.

 

קבוצת החולים שטופלה ב- azithromycin חוותה שיעור נמוך יותר של החמרות בינוניות וחמורות במצב המחלה בהשוואה למטופלים בפלסבו (1.07 מול 1.86 אירועים פר שנת אדם). קבוצת המחקר אף נהנתה מאיכות חיים טובה יותר הקשורה למחלת האסטמה. אף על פי כן, המטופלים ב- azithromycin נטו לסבול משלשולים (34% מול 19% מהמטופלים בפלסבו).

נצפה דמיון בשיעור האורגניזמים העמידים ל- azithromycin בדגימות כיח שנאספו משתי הקבוצות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007