הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שתי חברות ביומד השלימו היום גיוסים בהיקף 12 מיליון דולר
6.07.17

 

"פעם ביצעתי החייאה מסובכת בחבר כנסת. הצלתי את חייו ואחרי שבועיים הוא מת שוב. אז אמרתי לעצמי - עדיף להיות רופא ילדים", כך פותח ד"ר אמיר בלסון, רופא ויזם סדרתי בתחום המכשור הרפואי, את סקירת קורות חייו. מאז שהגיע בלסון לתובנה הזו, עברו הרבה שנים. הוא הספיק לעשות הסבה מקצועית נוספת, להקים שבע חברות מכשור רפואי שמתוכן שתיים הגיעו לאקזיט, אחת בשווי של כ-100 מיליון דולר.

 

בלסון חזר באחרונה לישראל והוא מקווה לשחזר כאן את ההצלחה שלו בחו"ל. בימים אלה הוא מוביל את חברת RadiAction, שהוקמה לאחרונה בחממת רד ביומד אשר מנוהלת על ידי דוד זיגדון.

 

 
 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007