הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מזהיר מפני צריכה של קפסולות המכילות שלייה מיובשת
20.08.17

 

אל לאמהות טריות לצרוך קפסולות המכילות את השלייה המיובשת שלהן ואף יש להזהירן על מנת שלא יעשו כן, כך מזהיר ה- CDC ב- MMWR.

 

יתר על כן, במקרים של זיהום מאוחר ב- (group B Streptococcus (GBS של היילוד, יש לשאול את האמהות האם צרכו שלייה.


בחודש ספטמבר האחרון, פיתח יילוד בקטרמיה מוקדמת של GBS ונזקק לטיפול באמפיצילין במסגרת אשפוז. חמישה ימים לאחר מכן, אושפז הילד שוב עקב GBS מאוחר, ונמצא כי אמו צרכה קפסולות שהכילו את השלייה המיובשת שלה.

בעוד שהחברה המייצרת את הקפסולות מבקשת לדווח על זיהומים ב- HIV, צהבת, הרפס, כלמידיה, סיפיליס, ומחלת Lyme, היא אינה שואלת לגבי זיהומים של האם במהלך ההיריון או לאחריו.

 

ה- GBS שבודד מדמו של הילוד ומקפסולות השלייה נמצא דומה בבדיקה של gel electrophoresis.

 

ה- CDC מציין כי תהליך הייבוש עשוי היה להיות קצר מדי או לא חם מספיק על מנת להפחית את ספירת חיידקי ה- GBS. הצריכה של הקפסולות המזוהמות עשויה הייתה להגדיל את התיישבות החיידקים במערכת העיכול של האם או על עורה, ולכן לאפשר הדבקה של היילוד.

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007