הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Meta-Analysis: ICD משפר את סיכויי ההישרדות של החולים בקרדיומיופתיה איסכמית ולא איסכמית
29.06.17

 

בהשוואה לטיפול הקונבנציונאלי, (Implantable cardioverter-defibrillators (ICDs משפרים את סיכויי ההישרדות של חולי קרדיומיופתיה איסכמית ולא איסכמית. אלו ממצאיה של מטה-אנליזה שפורסמה ב- Annals of Internal Medicine. בשנה שעברה העלה המחקר DANISH שאלות בנוגע ליתרונות אותם מספקים ICDs לחולים עם מחלה לא איסכמית.

 

החוקרים ניתחו מידע שעלה מ- 11 מחקרים אקראיים שהשוו טיפול ב- ICD וטיפול מקובל (לדוגמא, טיפול תרופתי נגד הפרעות קצב) למניעה ראשונית בקרב כ- 8700 מבוגרים עם אי ספיקת לב ונפח פעימה מופחת. בין הממצאים, לאורך 3 שנות מעקב:

 

• שיעורי התמותה מכל הסיבות היו נמוכים באופן מובהק סטטיסטית בקרב החולים בקרדיומיופתיה לא איסכמית שטופלו ב- ICDs (20% מול 24%) ונמוכים באופן לא מובהק סטטיסטית בקרב החולים במחלה איסכמית (22% מול 30%).


• שיעורי המוות הפתאומי היו נמוכים באופן לא מובהק סטטיסטית בקרב החולים במחלה לא איסכמית שטופלו ב- ICDs (3% מול 7%) ונמוכים באופן מובהק סטטיסטית בקרב החולים במחלה איסכמית (5% מול 15%).


• ICDs שיפרו את סיכויי ההישרדות ללא קשר לגיל, למין, לסימפטומים, לפעילות הסיסטולית ולמשך ה- QRS.

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007