הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בג"ץ קבע: המשבר בהדסה יעבור לגישור אצל רובינשטיין
27.06.17

 

"אנו ממליצים לצדדים לפנות לגישור אצל השופט אליקים רובינשטיין שפרש זה עתה, שקיבל את אישור הנשיאה לכך. צאו להתייעץ וחיזרו" - במסר הזה נפתח היום (ג'), בבית המשפט העליון, הדיון במשבר שניטש מזה חודשים ארוכים בבית החולים הדסה, משבר שהתגלגל כעת לפתחו של בג"ץ, בהרכב השופטים יורם דנציגר, עוזי פוגלמן ונעם סולברג. לאחר ההפסקה בדיון סוכם כי הגישור ייערך על-פי הצעת בית המשפט יום אחר יום, במהלך כל היום, עד שיימצא פתרון המוסכם על כולם.

 

ההצעה לגישור אצל השופט רובינשטיין, שיעשה זאת ללא תמורה, קיבלה את אישורה של נשיאת העליון מרים נאור, כיוון שהשופט שפרש בחודש האחרון עם הגיעו לגיל הפרישה מצוי בפרק זמן של 3 חודשים שבהם הוא עוד יכול לחתום על פסקי דין.

 

השופטים הציעו את ההצעה מבלי לשמוע את הצדדים ומבלי להכריע בבקשות להצטרפות כידידי בית המשפט.

 

 

 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת מלכה רדוזקוביץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007