הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופה אייברנס לסרטן השד זויפה ונמכרה לשימוש בישראל - תוך סיכון חיי חולות
27.06.17

 

התרופה אייברנס לסרטן השד זויפה ונמכרה לשימוש בישראל - כך נודע ל-TheMarker. זיוף של תרופה לסרטן הוא נדיר וחמור במיוחד, מכיוון שמדובר בתרופה שנחשבת מצילה או מאריכת חיים, כשזיוף שלה עלול לקצר את חיי המטופל, להותיר אותו בלי טיפול, ולפגוע בסיכויי ההישרדות שלו. חדירה של זיוף לשרשרת האספקה של תרופות אונקולוגיות היא אירוע חמור ביותר.

 

אייברנס של חברת פייזר מיועדת לטיפול בנשים החולות בסרטן שד גרורתי בעל קולטנים הורמונליים (כאלה שאסטרוגן ופרוגסטרון מניע את חלוקת התאים בהם). התרופה מאטה את התפשטות התאים הסרטניים באמצעות עצירת אנזימים שמעורבים בחלוקת התא הסרטני. היא חדשה יחסית ואושרה לשימוש לראשונה על ידי ה-FDA בפברואר 2015, ולאחר מכן לקו טיפול נוסף בפברואר 2016.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007