הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החיסון הרקומביננטי נגד שפעת יעיל כחיסון הלא פעיל
27.06.17

 

החיסון הרקומביננטי נגד שפעת אינו פחות יעיל מהחיסון הלא פעיל בקרב מבוגרים, כך עולה ממחקר שמומן על ידי התעשייה ונערך לאורך עונת השפעת של 2014-15 ופורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

חיסונים רקומביננטים מיוצרים עם hemagglutinin רקומביננטי הזהה מבחינה גנטית לזני המטרה של החיסון, בעוד שהחיסונים הלא פעילים מגודלים בביצי תרנגולות ולכן עשויים להכיל מוטציות גנטיות העשויות להפחית את יעילותם.

 

כ- 9000 נבדקים מגיל 50 ומעלה חולקו באופן אקראי לקבלת quadrivalent, recombinant influenza vaccine
(RIV4) או (quadrivalent, inactivated influenza vaccine (IIV4.

 

הנבדקים שחוסנו על ידי RIV4 הציגו סבירות נמוכה יותר לחלות בהשוואה לנבדקים שחוסנו באמצעות IIV4 לאורך עונת השפעת (2.2% בהשוואה ל- 3.2%).

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007