הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כשהביורוקרטיה טובה לבריאות
22.06.17

 

על כל תוצאה פנטסטית במהירות הטיפול בשבץ או בקפדנות הפדנטית במתן האנטיביוטיקה, תמצאו מנהל בי"ח שיגיד לכם בסרקזם כי אצלו חלשים יותר בביורוקרטיה, אבל חזקים יותר בהצלת חיים.

 

יש משהו רומנטי ברופא שמספר שמנתחי מוח משולים למפרקי פצצות - אין להם זמן לבדוק מה כתוב בספר. העניין הוא שברפואה, וכנראה שגם מפרקי הפצצות יסכימו עם זה, אין תחליף לתהליך. הביורוקרטיה במקרה הזה מצילה לא מעט חיים, אבל בדרך עושה קצת כאב ראש לרופאים שלא נולדו לנהל ולגופים שלא התבקשו מעולם להתמודד בעולם תחרותי. שקיפות הנתונים מייצרת תחרות, והתחרות מייצרת דינמיקה של שיפור מתמיד. נכון, המקצוענות לבדה אמורה לייצר ממילא את התוצאות הכי טובות, אבל גם מקצוענות צריך לעודד.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת שי ניב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007