הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע תשלם 235 מיליון דולר ל-GSK הבריטית על הפרת פטנט
22.06.17

 

טבע (11,070 -0.63%) נוהגת להחריג את הסכומים שהיא נתבעת לשלם בעקבות הפסד בתביעות משפטיות מנתוני הרווח למניה ומגדירה אותם הוצאות חד פעמיות. אלא שבקצב שבו טבע נתבעת ומפסידה במשפטים, ייתכן שיש מקום לכלול את הוצאות המשפט כחלק מנתוני הרווח למניה משום שהן חלק ממהלך עסקיה הרגיל.

 

טבע תידרש לשלם סכום של 235 מיליון דולר לחברת GlaxoSmithKline הבריטית לאחר שחבר מושבעים בדלוור פסק שטבע הפרה פטנט של GSK, כאשר שיווקה גרסה גנרית של התרופה Coreg לטיפול באי ספיקת לב. הפטנט על התרופה פג ביוני 2015. חבר המושבעים דחה את טיעוני טבע שהפטנט שהגן על התרופה לא היה תקף.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007