הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החברה הישראלית שמפתחת תרופה לסרטן נסקה לשווי 5 מיליארד דולר ב-3 שנים
22.06.17

 

"החברה מוכנה לעתיד מזהיר", אמר ד"ר אריה בלדגרין — היזם, המנכ"ל והיו"ר של חברת קייט פארמה (93.54 +2.55%) — בסוף ינואר 2017 כשהתפטר מדירקטוריון חברת טבע. הוא הסביר זאת בצורך להתמקד בעסקיה של קייט. בלדגרין התייחס לעתידה המזהיר של טבע, אבל נראה היה שמדובר בנימוס שנקנה בשנים ארוכות בארה"ב יותר מאשר בהערכה מפוכחת של הפוטנציאל היחסי של טבע מול קייט.

 

מי שהיה מוכר בחסר את הנימוס האמריקאי של בלדגרין, כלומר היה עושה שורט על טבע, ובכסף קונה מניות קייט פארמה — היה מייצר לעצמו תשואה של 99%. לא רע על השקעה של פחות מחמישה חודשים.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007