הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות למתן תרופות אנטי-ראומטיות לחולים העוברים ניתוח להחלפת מפרק הברך או הירך
22.06.17

 

ה- American College of Rheumatologyוה- American Association of Hip and Knee Surgeons מפרסמים הנחיות חדשות למתן תרופות אנטי-ראומטיות לחולים עם מחלה ראומטית המתעתדים לעבור ניתוח אלקטיבי להחלפת מפרק הברך או הירך.

 

להלן עיקרי ההמלצות:


• החולים יכולים להמשיך ליטול תרופות אנטי-ראומטיות לא ביולוגיות המשנות את המלך המחלה (לדוגמא, methotrexate, leflunomide, hydroxychloroquine, sulfasalazine) במהלך תקופת הניתוח.


• יש להפסיק את הטיפול בתרופות ביולוגיות (לדוגמא, adalimumab, etanercept) טרם הניתוח האלקטיבי. ניתן לחזור לקבלת הטיפול לאחר הופעת ראיות לריפוי פצע הניתוח – מינימום 14 ימים.

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007