הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוכנית לניהול הטיפול האנטיביוטי מפחיתה את שיעור הזיהומים העמידים לטיפול
22.06.17

 

תוכנית לניהול הטיפול האנטיביוטי יעילה להפחתת שיעור ההיארעות של זיהומים חיידקיים עמידים בבתי החולים, אלו ממצאיה של meta-analysis אשר פורסמה ב- Lancet Infectious Diseases.

 

בניתוח נכללו 32 מחקרים שבדקו האם הטמעתה של תוכנית לניהול הטיפול האנטיביוטי הניתן במסגרת מרפאות החוץ הפחיתה את שיעור ההיארעות של זיהומים חיידקים עמידים לטיפול אנטיביוטי.

 

תוכנית הניהול נמצאה כמפחיתה את שיעור הימצאות של זיהומים בחיידקים גרם שליליים העמידים לתרופות מרובות (הפחתה של 51%), חיידקים גרם שליליים המבטאים beta-lactamase (48%), methicillin-resistant Staphylococcus aureus (37%), ו- Clostridium difficile (32%).

 

תוספת של נקיטת אמצעים לבקרת זיהומים, בעיקר רחצת ידיים, הביאה להשפעה סינרגיסטית. האמצעים היעילים ביותר כללו החלפת סוגי האנטיביוטיקה מפעם לפעם, בקרה והיזון חוזר, וצמצום מתן המרשמים לאנטיביוטיקה.

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007