הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההופעה של יתר לחץ דם בגיל מוקדם מסוכנת יותר מהופעתו בגיל מאוחר
22.06.17

 

האם הופעתו של יתר לחץ דם בגיל מוקדם מסוכנת יותר לבריאות הקרדיווסקולארית מהופעתו בגיל מאוחר יותר? במסגרת המחקר הנוכחי נבדקו כ- 3600 נבדקים מה- Framingham Heart Study. נמצא כי הסיכון לתמותה מסיבות קרדיווסקולאריות היה גבוה יותר בקרב נבדקים שלקו ביתר לחץ דם בגיל מוקדם (מתחת ל- 45) בהשוואה לנבדקים שלא לקו ביתר לחץ דם (יחס סיכוי, 2.19). כמו כן, נמצא כי ככול שגיל הופעת יתר לחץ הדם עלה, כך פחת הסיכון: לדוגמא, הופעה מגיל 65 ומעלה נמצאה קשורה עם יחס סיכון של 1.47 לתמותה מסיבות קרדיווסקולאריות.

 

ניתוח נוסף מצא כי הימצאות יתר לחץ דם בגיל מוקדם בקרב ההורים הגדילה את הסיכוי להופעה גם אצל ילדיהם (יחס סיכון, 2.0 במקרה בו אחד ההורים הדגים יתר לחץ דם ו- 3.5 במקרה בו שני ההורים הדגימו יתר לחץ דם). מנגד, הופעה של יתר לחץ דם בגיל מאוחר, לא נמצאה קשורה עם שיעור היארעות מוגבר בקרב הילדים.

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007