הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמב"ם מקבל תו תקן עולמי יוקרתי לאיכות ובטיחות בהצטיינות יתרה
20.06.17

  

תו תקן בינלאומי בנושא איכות ובטיחות הטיפול והסביבה הטיפולית (אקרדיטציה), הוענק השבוע לקריה הרפואית רמב"ם מטעם ארגון ה-JCI האמריקאי, גוף חיצוני המוסמך לבחון ולהעריך ארגונים הנותנים שירותי בריאות ולהעניק להם את תו התקן היוקרתי. רמב"ם עבר את המבדקים בהצטיינות יתרה עם 97.5% הצלחה במבדקים, ציון גבוה במיוחד.

את המבדק קיים צוות בכיר של חמישה בקרים עם רקע מתחומי הרפואה, הסיעוד והאדמיניסטרציה, שהגיע במיוחד מארה"ב כדי לבצע את המבחנים. בתום חמישה ימי מבדקים מדוקדקים ומקיפים, בהם בחנו צוות הבקרים מחו"ל את התהליכים השונים בבית החולים, הוענק תו התקן לרמב"ם כאות לעמידת בית החולים בסטנדרטים המחמירים ביותר בכל הקשור לנושא איכות ובטיחות הטיפול והסביבה הטיפולית.

 

על מנת לקבל את ההסמכה הבינלאומית היוקרתית, על בתי החולים הנבחנים לעמוד בכללים מחמירים אותם קבע ארגון ה-JCI האמריקאי והם מתפרשים על פני כ-1,340 היגדים מפורטים. הענקת תו התקן פירושה עמידה בשורה אחת עם אמות המידה הגבוהות ביותר, יחד עם בתי חולים בכל העולם המערבי.

 

 

לכתבה ב"רמב"ם >>


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007