הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בכירי הפקולטה למדעי הבריאות בביקור ראשון מאז פתיחת בית החולים הציבורי אסותא אשדוד
20.06.17

  

הנהלת הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, בראשותו של דיקן הפקולטה פרופ' עמוס כץ, יחד עם ראשי מחלקות ומספר חברי סגל, סיירו בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד לראשונה מאז פתיחת שערי ביה"ח בחודש יוני 2017. מטרת הביקור ללמוד על הנעשה בבית החולים, הכרת הצוות הבכיר והידוק הקשרים הקיימים.

 

במהלך הביקור נפגשו חברי הסגל עם יו"ר אסותא מרכזים רפואיים, פרופ' שוקי שמר, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים פרופ' ארי שמיס, מנהל בית החולים הציבורי אסותא אשדוד פרופ' חיים ביטרמן, מנכ"לית בית החולים עו"ד רחל שמואלי וחברי הנהלה בכירים נוספים מאסותא. לאחר שקיבלו הסברים נרחבים על הפעילות המתוכננת בבית החולים, סיירו המשתתפים בחדרי האשפוז, בחדרי הניתוח ובחדרי הטיפול המתקדמים והחדישים ונחשפו גם לתוכניות העתידיות של ביה"ח.

 

 

לכתבה >>

 

מאת אוניברסיטת בן גוריון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007