הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חשד: כ-100 רופאים לא דיווחו על הכנסות בעשרות מיליוני ש'
20.06.17

 

אי-דיווח על הכנסות בסך עשרות מיליוני שקלים, ניפוח הוצאות עבור בניית מרפאה ותשלום מיליון שקל לקבלן על-ידי הרופא במזומן וברכב מסוג מזראטי, ניכוי מס על-ידי רופא ללא מסמכים בסכום של כ-270 אלף שקל, ומנתח לב בכיר שניכה מס שלא כדין בגין חלק מהוצאות בניית קליניקה שהינה חלק מביתו הפרטי – אלה הם רק חלק מהליקויים שהתגלו במסגרת מבצע ביקורת שערכה רשות המסים בקליניקות ובמרפאות ברחבי הארץ.

 

מאות מעובדי משרדי מע"מ, בשיתוף-פעולה עם יחידת החקירות, היחידה הארצית לאכיפת הגבייה ומשטרת ישראל, ערכו בשבוע שעבר מבצע ביקורת בענף הרופאים והמרפאות. במסגרת המבצע, שנקרא "רופא נבוכים", נערכו 297 ביקורות, כאשר ב-111 מהן התגלו ממצאים ראשוניים המעידים על אי-דיווח על הכנסות של יותר מ-63 מיליון שקל, תוך התחמקות מתשלום מע"מ בסך של כ-10 מיליון שקל. תופעה חוזרת אליה נחשפו המבקרים היא רופאים רבים שכללו הוצאות פרטיות כהוצאות עסקיות.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת אלה לוי-וינריב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007