הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בקרב מבוגרים, קיים יתרון לתוספת PPIs לטיפול באספירין למניעה שניונית
20.06.17

 

מבוגרים לאחר אירוע קרדיווסקולארי המקבלים מרשם לנוגדי קרישה יפיקו תועלת גם מקבלת מרשם ל- Proton-pump
(inhibitors (PPIs, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- The Lancet.

 

במסגרת המחקר נערך מעקב אחר כ- 3000 חולים למשך עד 10 שנים, לאחר אירוע קרדיווסקולארי איסכמי ראשון. אסטרטגית המניעה השניונית כללה בעיקר טיפול נוגד טסיות מבוסס אספירין. שיעור הסיכון השנתי לדימומים היה כ- 3.4% ושיעור הסיכון לדמם חמור היה 1.5%. הסיכון לדימומים חמורים גדל באופן חד החל מגיל 70 והגיע ל- 4.1% מגיל 85 ומעלה.

 

החוקרים ציינו כי הטיפול ב- PPIs הפחית ב- 75% את הסיכון לדימומים מדרכי העיכול העליונות בקרב המטופלים בנוגדי טסיות. על סמך הממצאים הללו, העריכו החוקרים כי יש לטפל ב- 80 חולים מתחת לגיל 65 על מנת למנוע אירוע דמם חמור אחד מדרכי העיכול העליונות או ב- 23 חולים בגילאים 75-84.

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007