הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפות של Ferrous Sulfate מעלות את רמות ההמוגלובין בקרב ילדים עם אנמיה
20.06.17

 

טיפות של Ferrous Sulfate מעלות את רמות ההמוגלובין במידה משמעותית יותר מ- iron polysaccharide complex פומי בקרב ילדים עם אנמיה הנובעת ממחסור בברזל, אלו ממצאיו של מחקר קטן שפורסם ב- JAMA ומומן על ידי חברה המייצרת את תוספי ה- iron polysaccharide complex.

 

כ- 80 ילדים בגילאים 9-48 חודשים עם אנמיה הקשורה לחסר תזונתי בברזל חולקו בצורה אקראית לקבלת טיפות פומיות יומיות של ferrous sulfate או iron polysaccharide complex 15 mg/mL.

 

הילדים שקיבלו ferrous sulfate הדגימו עלייה משמעותית יותר ברמות ההמוגלובין בשבוע 12, בהשוואה לילדים שקיבלו את הקומפלקס (4.0 מול 3.4 g/dL). יתר על כן, שיעור גבוה יותר של הנוטלים ferrous sulfate הדגימו החלמה של האנמיה (29% מול 6%). דיווחים על שלשולים היו נפוצים יותר בקרב המטופלים בקומפלקס.

 

החוקרים סיכמו: "יש לשקול מתן מינון נמוך של ferrous sulfate פעם ביום, לילדים עם אנמיה הקשורה לחסר תזונתי בברזל."

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007