הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הצבע חזר ללחיים: ביוטיים פירסמה תוצאות מהטיפול לנשאי HIV
15.06.17

 

מנייתה של מפתחת התרופות והמוצרים הרפואיים ביוטיים ( 1,074 -7.25% ) זינקה ב-14% במחזור של כמיליון שקל, אך עברה בהמשך לעלייה מתונה יותר. זאת, לאחר שהחברה פירסמה לפני זמן קצר מידע חיובי מהניסויים הקליניים שערכה באירופה בתרופה רניוויה (Renevia) - שהיא המוצר המתקדם ביותר של החברה.

 

המניה החלה לטפס בבורסה בתל אביב כבר בעת פתיחת המסחר, בעקבות עלייה של 7% בוול סטריט אמש, בציפייה לפרסום המידע. לפי ההודעה שפירסמה החברה, הניסוי עמד ביעד שנקבע, והחברה נערכת לרישום של התרופה באירופה ולניסויים מורחבים בארה"ב.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת אורי תומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007