הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שמועות על מכירתה הקפיצו את נוירודרם
15.06.17

 

שמועות על מכירה אפשרית של חברת נוירודרם ( 28.75 +15.46% ) הקפיצו אתמול את מנייתה ב–15% במסחר  בנאסד"ק. לפי הערכות שצוטטו בסוכנות הידיעות בלומברג, נוירודרם שכרה יועץ פיננסי לבחינת הצעות לרכישתה. החברה, שמנוהלת בידי עודד ליברמן, נסחרת בשווי של 658 מיליון דולר, לאחר שעלתה ב–47% ב–12 החודשים האחרונים. זהו שווי מרשים בהתחשב בכך שלחברה אין עדיין הכנסות, והיא צברה עד כה הפסד של 181 מיליון דולר.

 

נוירודם מפתחת תכשירים שנועדו להתגבר על חסרונות בדרכי המתן של הטיפולים התרופתיים למחלות במערכת העצבים המרכזית. המוצר המוביל של החברה הוא משאבה (NDO612) לצורך מתן לוודופה קרבידופה (Levodopa Carbidopa), שהוא החומר הפעיל בתרופה המובילה לטיפול בתסמינים של מחלת פרקינסון בחולים בשלב מתקדם של המחלה.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007