הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מכה לסופר-פארם: תאבד בלעדיות ב-120 סניפים במרכזים מסחריים וקניונים
15.06.17

 

הממונה על ההגבלים העסקיים, מיכל הלפרין, הגיעה להסכמה עם רשת סופר-פארם, שתביא לשינוי יסודי בהתנהלותה של סופר-פארם בנוגע להתקשרות הרשת בהסדרי בלעדיות בקניונים ומרכזים מסחריים. מהלך זה יקל על כניסת מתחרים ויעודד את התחרות בין רשתות הפארם לבתי המרקחת.

 

הלפרין אמרה כי "לסופר פארם היו כ-160 הסדרי בלעדיות מסוגים שונים. חלקם היו רק לבתי מרקחת, חלקם כללו קוסמטיקה וחלקם התייחסו למוצרי פארם באופן כללי. היו הרבה מאוד הסדרי בלעדיות, שאסרו על כניסת תמרוקיות, פארמים ומוצרי טואלטיקה. מכל המגוון והמנעד, לקניונים ומרכזי מסחר. לכן, הצו המוסכם פותח פתח גם לכניסת רשתות כמו ניו פארם וגוד פארם לאותם מקומות".

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת אורה קורן ועדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007