הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 20 הריונות של נשים שנדבקו בזיקה בארה"ב מסתיים בלידת תינוק עם מום מולד
15.06.17

 

1 מתוך כל 20 נשים הרות שנדבקו בנגיף הזיקה בטריטוריות של ארה"ב ילדו תינוק עם מום מולד, כך עולה מניתוח רשומות של בתי החולים אשר פורסם ב- MMWR. המספרים הללו עולים בקנה אחד עם דיווחים ממחקר קטן יותר שעסק בנגיף הזיקה בארה"ב.


מינואר 2016 עד אפריל 2017, מעל ל- 2,500 לידות חיות והפלות בטריטוריות של ארה"ב (לדוגמא, פורטו-ריקו, ארה"ב, איי הבתולה) הדגימו ראיות מעבדתיות לזיהום אפשרי בנגיף הזיקה. מהללו, 5% הדגימו מומים מולדים.

 

כאשר הניתוח הוגבל לזיהומים של האם שאירעו במהלך הטרימסטר הראשון ואושרו בבדיקות RNA, שיעור המומים המולדים היה 8%. כאשר הזיהומים אירעו בטרימסטרים השני והשלישי, נמצא שיעור היארעות מומים של 5% ו- 4%, בהתאמה, "נתון המציע כי הסיכון למומים מולדים קיים לכל אורך ההיריון," ציינו החוקרים.

אב-נורמאליות במבנה המוח ו- microcephaly היו המומים הנפוצים ביותר (89%).

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007