הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות לטיפול באוסטיאופורוזיס הקשורה לגלוקוקורטיקואידים
15.06.17

 

ה- American College of Rheumatology מעדכן את ההנחיות לטיפול ב- glucocorticoid-induced osteoporosis בקרב מבוגרים וילדים. להלן עיקרי ההמלצות:


• עבור כל החולים, יש להעריך את הסיכון לשברים בתוך שישה חודשים לכל המאוחר לאחר תחילת הטיפול בגלוקוקורטיקואידים. ההערכה צריכה לכלול פרטים על מינון הטיפול, היסטוריית השברים, צפיפות העצם, מחלות רקע, גובה ומשקל, ועבור מבוגרים מגיל 40 ומעלה, השימוש ב- FRAX tool.


• יש להעריך מחדש את הסיכון לשברים מדי 12 חודשים במהלך הטיפול.


• על כל החולים להגיע לרמות אופטימאליות של סידן וויטמין D ולבצע שינויים בסגנון החיים כך שיתרמו לבריאות העצם (לדוגמא, להפסיק לעשן ולהתעמל באופן סדיר).

המלצות לטיפול תרופתי יינתנו בהתבסס על הסיכון לשברים.

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007