הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כך תמנעו את התקף המיגרנה הבא
13.06.17

 

לא מעט נשים מפורסמות חשפו בתקשורת את העובדה שהן סובלות ממיגרנה. השחקנית מרשה קרוס ("עקרות בית נואשות") סיפרה כיצד נאבקה במיגרנות חוזרות ונאלצה לקחת תרופות; הטניסאית האמריקאית סרינה ויליאמס הודתה שהיא סובלת ממיגרנות שקשורות בעיקר למחזור החודשי; וגם הזמרת ג'נט ג'קסון נאלצה להתמודד בעבר עם צורה נדירה של המחלה, הנקראת מיגרנת שיווי משקל.

 

מיגרנה, כאב ראש התקפי, בדרך כלל חד־צדדי, היא בעיה בריאותית חמורה המשפיעה בעיקר על נשים. לפי הקרן האמריקאית למחקרים בנושא מיגרנה (Migraine Research Foundation), נשים סובלות ממיגרנה פי שלושה מאשר גברים. התקפי המיגרנה שלהן חמורים ותכופים יותר, ונובעים לא פעם מרמת האסטרוגן – ההורמון הנשי – בגופן. בגיל הילדות המיגרנה שכיחה יותר אצל בנים, אבל אחרי גיל ההתבגרות, כאשר השפעת האסטרוגן מתחילה, השכיחות אצל בנות עולה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת שירי עמית

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007