הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מסתם לבבי מלאכותי אושר לשימוש כ"מסתם בתוך מסתם"
13.06.17

 

ה- Sapien 3 transcatheter heart valves יכולים לשמש כעת גם בתור "מסתם בתוך מסתם" עבור חולים אשר חוו כישלון של מסתם אורטלי או מיטראלי מלאכותי, כך הודיע ה- FDA. המסתם מיועד לחולים המצויים בסיכון מוגבר לתמותה או לסיבוכים כקב ניתוח לב פתוח חוזר.

 

הרחבת האינדיקציה מבוססת על מידע מה- Transcatheter Valve Therapy Registry שכלל 600 חולים שעברו פרוצדורות של "מסתם בתוך מסתם" מיטראלי או אורטלי. לאחר 30 ימים, מעל ל- 85% מהחולים הדגימו שיפור מובהק מבחינה קלינית בסימפטומים הקשורים לאי ספיקת הלב.

 

ה- Sapien 3 אינו מיועד לחולים שאינם יכולים לקבל טיפול בנוגדי קרישה או נוגדי טסיות, כך מציין ה- FDA. השתלת ההתקן עשויה להיות מלווה בסיבוכים חמורים, כולל תמותה, אי ספיקת לב ושבץ.

 

 

 

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007