הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המומחים קובעים - ניתוח לא עוזר לבעיות ניווניות בברכיים
11.06.17


מדי שנה עוברים שני מיליון בני אדם הלוקים בבעיות ניווניות בברכיים ניתוחים ארתרוסקופיים, שבהם מנתח מחדיר מצלמה זעירה לתוך הברך ומנסה לתקן את הבעיה בעזרת מכשירים קטנטנים. לאחרונה, התפרסמו בכתב העת הבריטי לרפואה הנחיות הממליצות להימנע מלבצע את ההליך אצל הסובלים מדלקות מפרקים בברכיים. "הנזק בניתוח עולה על התועלת", אומר ד" ריד סימיניוק, יו"ר הוועדה שניסחה את ההנחיות, "רוב המטופלים חשים שיפור במצבם אחרי הניתוח, אבל במקרים רבים מיוחס השיפור בטעות לניתוח עצמו במקום להתפתחות הטבעית של המחלה.

 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת מרילין לרקין, רויטרס
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007