הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפסקת השימוש ב- Methamphetamine הכרחית לשיפור הסימפטומים הלבביים הקשורים
6.06.17

 

המשתמשים ב- Methamphetamine אשר פיתחו קרדיומיופתיות נהנים משיפור בסימפטומים רק כאשר הם מפסיקים את השימוש בחומרים הללו, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- JACC: Heart Failure.

 

במחקר הגרמני השתתפו 30 נבדקים עם קרדיומיופתיה הקשורה לשימוש ב- methamphetamine. בדיקות א.ק.ג הדגימו אי ספיקה סיסטולית והרחבה של החדר השמאלי. יתר על כן, מרבית הנבדקים הדגימו regurgitant valvular lesions.

לאורך מעקב ממוצע של 35 חודשים, 23 נבדקים הפסיקו ליטול methamphetamine, ו- 7 לא. מטרת המחקר העיקרית – היארעות משולבת של תמותה, שבץ לא קטלני, ואשפוז מחדש עקב אי ספיקת לב – אירעה בתדירות נמוכה יותר בקרב הנבדקים שהפסיקו ליטול methamphetamine, בהשוואה לנבדקים שלא (17% מול 57%). הפעילות החדרית והסימפטומים השתפרו רק בקרב הנבדקים שהפסיקו ליטול methamphetamine (נוסף לקבלת טיפול רפואי).

 

 


להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine


 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007