הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התחליף הגנרי הראשון לתרופה Strattera עבור הטיפול ב- ADHD
6.06.17

 

ה- FDA אישר את הגרסא הגנרית הראשונה לתרופה (atomoxetine (Strattera המיועדת לטיפול ב- ADHD. הגרסא הגנרית מיועדת הן לטיפול בילדים והן לטיפול במבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז/היפראקטיביות.

 

בדומה לתרופת המותג, גם התחליף הגנרי ישווק בצירוף הערת אזהרה מפני סיכון מוגבר לנטיות אובדניות העשויות להופיע בקרב מתבגרים וילדים – יש לנטר את המטופלים בנוגע לשינויים בהתנהגות ובנוגע להופעת התנהגות אובדנית, בעיקר במהלך החודשים הראשונים לטיפול. כמו כן קיים סיכון מוגבר להופעת אירועים קרדיווסקולאריים ונזק לכבד בקרב המטופלים בתרופה.

לידיעה>>

 

  

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007