הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רק ל- 1 מתוך כל 5 מומים מולדים קיים גורם ידוע
6.06.17

 

רק לכ-אחד מתוך כל חמישה מומים מולדים ישנו גורם ידוע הניתן לזיהוי, כך עולה ממחקר קוהורט שפורסם ב- BMJ.

בהתבסס על מידע ממדינת יוטה, ניתחו החוקרים כ- 270,000 הריונות מהשנים 2005 ו- 2009. כתוצאה מ- 2% מההריונות הללו נולדו ילדים עם מומים מולדים. רק 20% מהמקרים היו בעלי אטיולוגיה ידועה, מתוכם, 90% נגרמו עקב שלוש טריזומיות נפוצות (במרבית המקרים, 21), Turner syndrome, אבנורמאליות במבנים הכרומוזומליים והפרעות בגן בודד. סה"כ, שלושה-רבעים מהמקרים נגרמו על ידי מומים מולדים מבודדים.

 

החוקרים ציינו כי המחקר החדש "מדגיש את הצורך הדחוף לבצע מחקר בסיסי ומתקדם כבסיס למניעה ראשונית ולטיפול במומים מולדים."

 

  

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine


 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007