הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

USPSTF: אין מספיק ראיות על מנת להמליץ על ביצוע בדיקות סקר שגרתיות להמצאות Scoliosis
6.06.17

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force מסכם כי אין מספיק ראיות מדעיות על מנת לשקול את היתרונות והסיכונים בביצוע בדיקות סקר שגרתיות להמצאות scoliosis אידיופתית בקרב צעירים ללא סימפטומים בגילאים 10-18 שנים. טיוטת ההמלצות, עולה בקנה אחד עם ההנחיות שפרסם כוח המשימה בשנת 2004, אשר המליצו בבירור שלא לבצע בדיקות סקר שכאלו.

 

כוח המשימה מציין כי מצא ראיות מספיקות המעידות כי בדיקות הסקר מסוגלות לאבחן באופן מדויק scoliosis אידיופתית בקרב צעירים. אף על פי כן, לא נמצאו כל ראיות ישירות המעידות על קשר בין בדיקות הסקר ואיכות החיים, והראיות בנוגע לתועלת שבטיפול כירורגי או פיזיותרפי אינן מספקות. בנוסף, אף על פי שראיות מסוימות מעידות כי תמיכה עשויה להפחית את עקמומיות עמוד השדרה, חסרות ראיות המסכמות האם ההפחתה בעקמומיות בקרב צעירים משפרת את איכות חייהם בבגרותם.

 

לא נמצאו ראיות כי בדיקות הסקר עשויות לגרום לנזק.

 

 

  

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007