הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם Beta-Blockers משפרים את סיכויי ההישרדות לאחר התקף לב?
6.06.17

 

טיפול ב- beta-blockers לאחר אוטם שריר הלב עשוי שלא לשפר את סיכויי ההישרדות לאחר שנה בקרב חולים ללא אי ספיקת לב או פגיעה בפעילות הסיסטולית של החדר השמאלי, כך מציע מחקר תצפית שפורסם ב- Journal of the American College of Cardiology. ההנחיות בארה"ב ממליצות על מתן beta-blocker למרבית החולים שחוו אוטם בשריר הלב.


המחקר הבריטי כלל כ- 180,000 מבוגרים עם אוטם חריף בשריר הלב וללא אי ספיקת לב או פגיעה בפעילות הסיסטולית של החדר השמאלי, ששרדו והשתחררו מבית החולים. כ- 95% קיבלו מרשמים ל- beta-blocker בעת שחרורם מבית החולים.

ניתוח לא מתוקנן גילה כי שיעורי התמותה לאחר שנה היו נמוכים יותר בקרב המטופלים ב- beta-blocker בהשוואה ללא מטופלים (5% מול 11%), אף על פי כן, ניתוח מתוקנן לא מצא כל קשר בין השימוש ב- beta-blocker ושיפור בסיכויי ההישרדות. הממצאים היו דומים עבור מטופלים עם ST-elevation MI ו- non-ST-elevation MI.

 

  

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007