הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קנאביס מסייע בטיפול במחלות מעי דלקתיות
28.05.17


הפתיחות ההולכת וגדלה של הקהילה המדעית לצמח הקנאביס, מעודדת אותנו להתוודע לסגולותיו של הצמח שעד לפני כמה שנים היה מוכר בעיקר כסם הגורם לתחושה כללית טובה. בשני מחקרים קליניים שביצענו במכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד במאיר, גילינו ממצאים חיוביים לכך שקנאביס מביא לשיפור ניכר בסימפטומים של מחלות מעיים דלקתיות (כמו מחלת קרון וקוליטיס כיבית). הכל החל כשמטופלים רבים במחלקה טענו שקנאביס מסייע להם באופן משמעותי להתמודד עם תסמיני מחלות דלקתיות של מערכת העיכול. 

 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת תמנע נפתלי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007