הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המחקרים שמנסים למצוא מרפא לכבד שומני ולהפטיטיס B
28.05.17

 

עד לפני כמה שנים המאמץ המחקרי בתחום מחלות הכבד היה לריפוי הפטיטיס C. מאמץ מרוכז של הקהילה המדעית והרפואית הביא לפריצת הדרך המיוחלת, ובשנת 2010, כעשרים שנה לאחר גילוי הנגיף, פותחו תרופות יעילות המביאות לריפוי של כמעט 100% מהחולים, ללא כל תופעות לוואי משמעותיות. הצלחה חסרת תקדים זו הביאה את ארגון הבריאות העולמי להכריז על מטרה שאפתנית של מיגור הנגיף עד לשנת 2030.

 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת אמיר שלומאי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007