הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם האקרים יכולים לפרוץ לקוצבי לב ומשאבות תרופות?
28.05.17

 

האם פושעי סייבר מסוגלים לפרוץ אל מכשור רפואי כקוצבי לב? שני מחקרים חדשים שפורסמו לאחרונה מראים כי מבנה קוצבי הלב לא מאפשר עדכוני אבטחה סדירים, מה שמעלה את הסיכון לפגיעה בהם. בנוסף, מעידים מוסדות בריאות בעולם על קשיים גדולים באבטחת מכשור רפואה ייעודי.

לפי דיווח של ה-BBC, המחקר הראשון בוצע בידי חברת אבטחת המידע Whitescope והצביע על שורת ליקויים בהתקנים רפואיים שונים, שמקשים על עדכוני תוכנה. בין היתר, אותרו גם פרצות אבטחה, נתונים ללא הצפנה ועוד. באף התקן לא היתה גישה מותנית שם משתמש וסיסמה או דרך מובנית לזהות כל מכשיר המתחבר לרשת כמורשה. לדברי החוקרים, ליקויים אלה עלולים לסכן את בריאות המשתמשים - ועל יצרניות הציוד לתקן בהקדם את הליקויים.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת רפאל קאהאן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007