הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המנכ"ל החדש של שירותי בריאות כללית: נועז בר ניר
28.05.17

 

נועז בר ניר הוא המנכ"ל הבא של שירותי בריאות כללית, קופת החולים הגדולה בישראל. בתום מספר ימים דרמטיים שבהם ניסה ועד עובדי הכללית לטרפד את המינוי בטענה כי יש להעדיף מועמדים מתוך הקופה, אישר דירקטוריון הכללית את בחירת ועדת האיתור בבר ניר. האישור היה צפוי, שכן בראש ועדת האיתור עמד יו"ר הדירקטוריון, אלי אדמוני. בר ניר יחליף בתפקיד את אלי דפס, שיחתום בעוד מספר ימים שתי קדנציות בראשות הכללית, וימונה ליו"ר אל על.

 

בר ניר (53) הוא כיום מנכ"ל התאחדות המלונות ובעבר כיהן כסמנכ"ל וראש חטיבת הכספים בכללית. הוא התמודד גם בסיבוב הקודם על תפקיד המנכ"ל אך הפסיד, ולאחר מכן עזב את הקופה. בר ניר כיהן כמנכ"ל משרד התיירות בתקופת השר סטס מיסז'ניקוב (ישראל ביתנו) בשנים 2009-2012. מיסז'ניקוב צפוי לעמוד לדין, בכפוף לשימוע, על עבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים שביצע לכאורה באותה תקופה, אולם בר ניר עצמו לא נחשד במעורבות בפרשה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת רוני לינדר - גנץ

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007