הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"טבע מפטרת אשה שמקבלת 12 אלף שקל בחודש - כשיש מנהלים עם 52 אלף שקל ביום"
28.05.17

 

המהדורה המרכזית של תאגיד השידור "כאן" חשפה הקלטות של יו"ר ועד אתר הנהלת טבע ( 10,150 -1.74% ) , דני שבתאי, שבהן נשמע תוקף בחריפות את חברי הנהלת החברה ואת התנהלותה. "האמרה השולטת היום בקרב כולם היא ש'נושאת המטוסים' שטה לה ללא הגאים", אמר שבתאי. "אף אחד בהנהלה לא השכיל עד היום לזהות שקיים נתק מוחלט בין דרג המנהלים הבכיר בטבע לבין שכבת הביניים".

 

בהמשך מתח שבתאי ביקורת אישית על מנכ"ל טבע, יצחק פטרבורג, שהחליף בפברואר את ארז ויגודמן: "אנחנו שמחים שאתה זה שיושב על כיסא המנכ"ל היום. אני חייב להיות כנה ולומר לך שאף אחד מאתנו לא שוכח שאתה היית יו"ר הדירקטוריון של כל הלה לה לנד שהיה פה בשנתיים האחרונות". מניית החברה צנחה בכ-50% בשנתיים האחרונות.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007