הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Benralizumab מפחית את הצורך בטיפול ב- Glucocorticoids פומיים עבור אסטמה חמורה
28.05.17

 

הנוגדן החד שבטי הניסיוני benralizumab מפחית את הצורך ב- glucocorticoid פומי עבור הטיפול באסטמה חמורה, כך על פי מחקר phase 3 שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

מעל ל- 200 חולים עם אסטמה חמורה הקשורה ב- eosinophilia שטופלו בגלוקוקורטיקואידים פומיים למשך 6 חודשים לפחות, עברו שלב ראשון בו הופחת מינון הגלוקוקורטיקואידים למינון האפקטיבי הנמוך ביותר. לאחר מכן חולקו החולים אקראית לקבלת זריקות מלעוריות של benralizumab, הפעיל נגד הקולטן ל-interleukin-5 או פלסבו, מדי 4-8 שבועות. מינון הגלוקוקורטיקואידים הופחת באם הושגה שליטה על מחלת האסטמה.

 

בשבוע ה- 28, הציגו המטופלים ב- benralizumab הפחתה של 75% במינון הגלוקוקורטיקואידים הניטל, בהשוואה להפחתה של 25% אשר נצפתה בקרב המטופלים בפלסבו. מעל למחצית מהמטופלים ב- benralizumab הצליחו להפסיק לחלוטין את הטיפול בגלוקוקורטיקואידים, בהשוואה ל- 19% מהמטופלים בפלסבו. שיעור ההחמרות במצב מחלת האסטמה היה אף הוא נמוך יותר בקרב המטופלים ב- benralizumab.

 

 

 

להודעה >>


 

 ההודעה הועברה ע"י משרד הבריאות

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007