הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר את הטיפול הראשון המיועד באופן ספציפי עבור Giant Cell Arteritis.
28.05.17

 

ה- FDA אישר את הטיפול הראשון המיועד באופן ספציפי עבור Giant Cell Arteritis.

 

(tocilizumab (Actemra מלעורי מאושרת כעת לטיפול במבוגרים עם giant cell arteritis. כך הודיע ה- FDA. ה- interleukin-6 receptor antagonist אושר בעבר לטיפול ב- rheumatoid arthritis.

 

האישור מתבסס על מחקר אקראי שכלל כ- 250 חולים, נסיגה ממושכת במצב המחלה בין השבועות 12 ו- 52 הייתה נפוצה יותר באופן מובהק בקרב החולים שטופלו ב- tocilizumab פלוס prednisone בהשוואה לחולים שטופלו בפלסבו פלוס prednisone. כמו כן נצפה כי מינון ה- prednisone היה נמוך יותר בקרב המטופלים ב- tocilizumab.

 

התרופה משווקת יחד עם אזהרה מפני הסיכון להיארעות זיהומים חמורים. במהלך הטיפול ב- tocilizumab יש להימנע מקבלת חיסונים חיים.

 

 

 

להודעה >>


 

 

ההודעה הועברה ע"י משרד הבריאות

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007