הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

(Foeniculum vulgare (fennel יעיל להפחתת הסימפטומים הנלווים למנופאוזה
23.05.17

 

הטיפול בשומר (phytoestrogen) קשור עם שיפור בסימפטומים הנלווים למנופאוזה, אלו ממצאיו של מחקר חדש וקטן שפורסמו בכתב העת Menopause.

 

במחקר האיראני נכללו 90 נשים בגילאים 45-60 שנמצאו במנופאוזה למשך 1-5 שנים וסבלו לפחות מסימפטומים ברמה בינונית. הנבדקות חולקו לקבלת טיפול יומי בקפסולות של שומר או פלסבו למשך 8 שבועות.

 

המטופלות בשומר הדגימו שיפור מובהק סטטיסטית בסימפטומים הקשורים למנופאוזה לאורך 10 שבועות, בעוד שהמטופלות בפלסבו לא הדגימו כל שינוי משמעותי.

 

בהתבסס על ממצאי המחקר הנוכחי ומחקרים אחרים, סיכמו החוקרים כי שומר עשוי להיות יעיל להפחתת הסימפטומים הקשורים למנופאוזה בקרב נשים עם רמות נמוכות של אסטרוגן ובקרב נשים שחוו מנופאוזה מוקדמת או עברו כריתת רחם או שחלות.

 

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007