הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע עלולה לאבד מכירות של 700 מיליון דולר אם מיילן תשיק גנריקה לקופקסון
21.05.17

 

מניית טבע ( 10,770 +0.37% ) התאוששה מעט ביום שישי האחרון עם עלייה של 0.7%. עם זאת, המניה עדיין נסחרת מתחת ל–30 דולר — מחיר שפל של 13.5 שנה. הנפילה האחרונה במניה התרחשה על אף שהחברה פירסמה תוצאות כספיות סבירות לרבעון הראשון של 2017; עקפה מעט את תחזיות האנליסטים, תוך שהיא מסתייעת בהכנסות חד־פעמיות מהסכם המסחור עם טקדה והתחשבנות משפטית בקנדה; ובניגוד לחששות אישררה את תחזית המכירות והרווח ל–2017.

 

אחד הגורמים העיקריים לשפל הנוכחי במניית טבע הוא התרחיש של אישור גרסה גנרית למוצר הרווחי ביותר שלה: קופקסון במינון של 40 מ"ג. טבע נהנתה עד כה משלושה חודשים של עיכוב בהשקת גרסה גנרית לתרופה זו, לאחר שחברת פייזר, שהיא קבלן הייצור של השותפות בין סנדוז למומנטה, קיבלה מכתב אזהרה מה–FDA. המכתב גרם לעיכוב של שישה חודשים לפחות בהשקת הגרסה הגנרית שפיתחו סנדוז ומומנטה לקופקסון 40 מ"ג.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007