הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדיוונד נערכת למכירה או לעסקת מסחור של מוצריה
21.05.17

 

חברת מדיוונד, שמנוהלת בידי ד"ר גל כהן, נערכת לעסקת מסחור או מכירת החברה — כך עולה מצעד דרמטי שעליו הכריזה ביום חמישי שעבר. מדיוונד, שמפתחת מוצרים להטריית כוויות וטיפול בפצעים כרוניים שמבוססים על אנזים המופק מגבעולי אננס, הודיעה על סיום מיידי של כהונת של ארבעה מתוך שישה חברי הדירקטוריון. החברה נסחרת בשווי של 150 מיליון דולר, כלומר 51% מתחת למחיר הנפקתה במארס 2014, שבה גייסה 90 מיליון דולר.

 

מדיוונד שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה ( 358.2 +0.84% ) (43%) תמנה כדירקטורית את ד"ר ויקי דרייבר, רופאה בכירה ובעלת ניסיון רב בתחום הטיפול בפצעים, שמכהנת כמנהלת רפואית בכירה בתחום הטיפול בכאב של ענקית התרופות השוויצרית נוברטיס. דרייבר הובילה 70 ניסויים קליניים, שימשה כנשיאה של האגודה לקיום הטיפול בפצעים, ועומדת בראש ועדת מומחים בתחום ריפוי הפצעים בפרויקט משותף עם רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לקביעת יעדים ראשיים לניסויים קליניים בתחום הפצע.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007