הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דיאטת DASH עשויה להגן מפני Gout
21.05.17

 

העוקבים אחר ההנחיות לדיאטת DASH עשויים להציג סיכון נמוך יותר לסבול מ- gout, בעוד שגברים הצורכים מזונות הנפוצים בדיאטה המערבית עשויים להימצא בסיכון מוגבר, אלו ממצאיו של מחקר תצפית שפורסם ב- BMJ. דיאטת DASH מדגישה צריכה של פירות, ירקות, אגוזים, דגנים מלאים, מזונות דלי שומן ועניים בנתרן, שומנים רוויים ומשקאות ממותקים. בעוד שהדיאטה המערבית עשירה בבשר אדום ומעובד, טוגנים, ומזונות מתוקים.

 

כ- 45,000 גברים ללא היסטוריה של gout מילאו שאלונים בנוגע לתדירות הצריכה של מזונות שונים מדי 4 שנים, בין השנים 1986-2012. לאורך תקופה זו, כ- 4% אובחנו עם gout. הסיכון ל- gout פחת ככול שציון ההיענות לדיאטת DASH עלה. לאחר תקנון למשתנים מתערבים נמצא כי גברים שהציגו את ציון ה- DASH הגבוה ביותר הדגימו סיכון נמוך ב- 32% לסבול מ- gout, בהשוואה לגברים שהציגו את הציון הנמוך ביותר.

 

מנגד, גברים שהציגו את ציוני הדיאטה המערבית הגבוהים ביותר, אף הדגימו סיכון גבוה ב- 42% לסבול מ- gout, בהשוואה לגברים שהדגימו את הציון הנמוך ביותר.

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007