הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות ממליצות נגד ביצוע ארתרוסקופיה במרבית המקרים של מחלות ברכיים דגנרטיביות
21.05.17

 

פאנל מומחים בינלאומי ממליץ כי מרבית החולים ב- degenerative knee disease לא יעברו arthroscopy.

ההנחיות שפורסמו ב- BMJ נוגעות לחולים במחלות ברכיים דגנרטיביות ללא קשר להמצאות ראיות מבדיקות הדמיה המעידות על osteoarthritis, סימפטומים מכנים, קרעים במניסקוס, או היארעות פתאומית של סימפטומים. ההמלצות אינן נוגעות לחולים צעירים הסובלים מפציעות הנובעות מפעילות ספורטיבית, אנשים שסבלו מטראומה חמורה אנשים עם נעילת ברך אמיתית.

 

בחודש יוני 2016 פורסם ב- BMJ מחקר שמצא כי ארתרוסקופיה לא הייתה יעילה יותר מהתעמלות בלבד עבור מטופלים עם קרעים במניסקוס. החוקרים ציינו כי קיימת סבירות נמוכה מ- 15% כי חולים יחוו אף שיפור קל בכאב בטווח הקצר לאחר הניתוח.

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007