הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC ממליץ למתעתדים לטייל בארצות בהן קיימת התפרצות של כולרה להתחסן נגד המחלה
21.05.17

 

ה- CDC ממליץ למבוגרים אמריקאים (גילאים 18-64) המתעתדים לבקר בארצות בהן הכולרה אנדמית או אפידמית להתחסן נגד המחלה באמצעות מנה בודדת של ה- lyophilized CVD 103-HgR vaccine 

(Vaxchora).

 

על מנת להגביל את החשיפה, על אנשים המתכננים לבקר במדינות בהן קיימת התפרצות של המחלה לנקוט בהרגלי היגיינה טובים , כמו גם להקפיד על המזונות והמשקאות הנצרכים על מנת למנוע זיהום בכולרה.

 

אנשים המצויים בסיכון גבוה להיחשף למחלה כוללים אנשים המתכננים לבקר חברים או קרובים, עובדי בריאות, סגלי סיוע שנקראו עקב התפרצות המחלה ואנשים המתכננים לבקר באזורים נגועים למשך פרקי זמן ארוכים. אנשים העלולים להימצא בסיכון מוגבר עקב חשיפה לכולרה כוללים אנשים עם סוג דם O, אנשים עם רמת חומציות נמוכה בקיבה כתוצאה מטיפול תרופתי להורדת רמות החומציות או כריתת קיבה חלקית ומטיילים ללא גישה נוחה לשירותי הבריאות.

 

אין לתת את החיסון לאנשים שטופלו באנטיביוטיקה במהלך השבועיים האחרונים היות וטיפול שכזה עשוי לפגוע ביעילות החיסון. יתר על כן, באם קיימת אינדיקציה לטיפול ב- chloroquine, יש לתת אותו 10 ימים לפחות לאחר החיסון.

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007