הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Fluoroquinolones אינם מגבירים את הסיכון להיפרדות רשתית או מפרצת באבי העורקים
21.05.17

 

Fluoroquinolones אינם מגבירים את הסיכון להיפרדות רשתית או למפרצת או דיסקציה של אבי העורקים, כך פרסם ה- FDA על רקע סקירת בטיחות הנערכת לסוגי אנטיביוטיקה שונים. מחקרי עבר הציעו כי קיים קשר פוטנציאלי אך כי "מקרים שזוהו על ידי ה- FDA וממצאים ממחקרים שפורסמו לאחרונה אינם תומכים" בקשר הנ"ל, כך מציינת הסוכנות.

 

בשנת 2016, ביקש ה- FDA שינוי תווית ל- Fluoroquinolones לשימוש סיסטמי כך שיודגש הסיכון המוגבר לתופעות לוואי מגבילות, כולל: דלקת בגידים, קרעים בגידים, כאבי שרירים, חולשת שרירים, כאבי פרקים, נפיחות בפרקים, נוירופתיה היקפית והשפעות על מערכת העצבים המרכזית.

 

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007