הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין מחלת ילדות נדירה למלחמה בסרטן
18.05.17

 

כדי להבין מה משתבש בגוף שלנו בסרטן, כדאי לפעמים לסטות מהדרך הראשית ולפנות לדרכים צדדיות. ד"ר איילת ארז מהמחלקה לבקרה ביולוגית במכון ויצמן למדע מיישמת גישה זו באמצעות מחקרים על מחלות ילדות נדירות. "סרטן כרוך בדרך כלל בעשרות – אם לא במאות – מוטציות, ומיון התפקידים והליקויים השונים הנובעים ישירות מכל מוטציה הוא משימה כמעט בלתי אפשרית. לעומת זאת, מחלות ילדות נדירות רבות נגרמות כתוצאה ממוטציה בגן יחיד", מסבירה ד"ר ארז שמלבד עבודתה בתור מדענית, מטפלת גם במקרים של סרטן משפחתי במסגרת הכשרתה כגנטיקאית קלינית. לפי גישה זו, ילדים הלוקים במחלות גנטיות נדירות הנגרמות ממוטציה בגן בודד יכולים לשמש מקרי מודל בניסיוננו להבין מה התפקיד של אותו גן מסוים במחלות מורכבות כמו סרטן. בדרך זו גילו במעבדה של ד"ר ארז חלבון, שחסימה שלו עשויה להאט התקדמות של כמה סוגי סרטן.

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007