הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

להפוך מיקרובים לתרופה: ביומיקס גייסה 24 מיליון דולר מחברות ענק
18.05.17

 

חברת ביומיקס, שמפתחת תרופות מבוססות מיקרוביום, גייסה 24 מיליון דולר בסבב הגיוס הראשון. הגיוס היה מחברות התרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון וטקדה היפנית; מקרנות ההון סיכון אורבימד וSeventure (שמתמחה בהשקעות בתחום המיקרוביום), הקרן הקוריאנית Mirae Asset וקרן החדשנות SBI יפן־ישראל; וכן ממשקיעים אירופיים. זהו אחד הגיוסים הגדולים של חברת ביומד בישראל, ואחד הגיוסים הגדולים בתחום המיקרוביום.

 

ביומיקס (BiomX) מפתחת תרופות לטיפול במחלות שנגרמות כתוצאה מהפרת האיזון בהרכב הבקטריאלי (Dysbiosis) במעי. מיקרוביום הם כלל הבקטריות הנמצאות בגוף. מספר תאי הבקטריות בתוך גופו של אדם ועליו זהה למספר התאים האנושיים. משקלם הכולל של הבקטריות מגיע ל–1.3 ק"ג, יותר ממשקל המוח, למשל, ומספר הגנים בבקטריות בגופו של אדם גדול פי 100 ממספר הגנים האנושיים. 100 טריליון הבקטריות במעי ממלאות תפקיד בעיכול, בגדילה ובפעילותה של המערכת החיסונית - למשל, בהקדמת התפתחות תאי T של מערכת החיסון, וכן בחסימה של פתוגניים כמו וירוסים וחיידקים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007