הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרכז סגול לביוטכנולוגיה רגנרטיבית נחנך אתמול באוניברסיטת תל אביב
18.05.17

 

מרכז סגול לביוטכנולוגיות רגנרטיביות (Regenerative Biotechnologies) נחנך אתמול (17.5.17) באוניברסיטת תל אביב.  המרכז יישא את שמו של התורם סמי סגול, שייסד גם את בית ספר סגול למדעי המוח של האוניברסיטה, ויספק לחוקרים את התנאים והאמצעים החדשניים ביותר הקיימים בעולם לשיקום, חידוש, החלפה והקניית יכולות משופרות לאיברים פגועים.

 

"הרפואה הרגנרטיבית מביאה גישה מהפכנית לטיפול במחלות רבות: פיתוח, ייצור והדפסה במעבדה של רקמות ואף איברים שלמים, שיושתלו בחולה, ישפרו את תפקוד האיבר הפגוע, ולעתים אף יחליפו אותו לחלוטין," מסביר המנהל המייסד של מרכז סגול, פרופ' טל דביר, מבית הספר לביולוגיה מולקולרית של התא וביוטכנולוגיה בפקולטה למדעי החיים, מהמחלקה למדע והנדסה של חומרים בפקולטה להנדסה וממרכז הננוטכנולוגיה של אוניברסיטת תל אביב. "במעבדה שלי אנחנו עוסקים כבר היום בהנדסת רקמות לשיקום הלב, המוח, חוט השדרה ואיברים רבים אחרים, בין השאר אנו מהנדסים רקמות ואיברים מותאמים אישית לחולה ואף מפתחים איברים ביוניים בעלי יכולות משופרות." 

 

 


למאמר >>


 

ההודעה הועברה ע"י אוניברסיטת תל אביב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007