הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF אינו ממליץ לבצע בדיקות סקר להמצאות סרטן בלוטת התריס
18.05.17

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force מציין פעם נוספת כי הוא אינו ממליץ על ביצוע בדיקות סקר שגרתיות להמצאות סרטן בלוטת התריס בקרב מבוגרים ללא סימפטומים. ההצהרה הסופית – עולה בקנה אחד עם זו שפרסמה הקבוצה בשנת 1996.

 

ה- USPSTF ציין כי לא מצא ראיות ישירות מספיקות המעידות על היתרונות הכרוכים בביצוע בדיקות סקר שגרתיות, וכי בהינתן שיעור ההיארעות הנמוך של סרטן בלוטת התריס, היעדר ההבדלים המובהקים בין חולים שטופלו וחולים שלא טופלו, והראיות התצפיתיות המעידות כי לא נצפה הבדל בשיעורי התמותה לאחר ההטמעה של תוכנית מאסיבית לבדיקות סקר, לא ניתן להמליץ על ביצוע שגרתי של בדיקות סקר להמצאות המחלה.

 

בעוד ששיעור האבחנות של סרטן בלוטת התריס גדל ב- 4.5% פר שנה, במהלך 10 השנים האחרונות, קצב מהיר יותר בהשוואה לכל סוג אחר של סרטן, לא נמצא שינוי תואם בשיעורי התמותה.

 

 

לידיעה>>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007