הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ריכוז האפינפרין ב- EpiPens לאחר תום תאריך התפוגה
16.05.17

 

EpiPens שפג תוקפם עדיין עשויים להכיל מינון אפקטיבי של אפינפרין, כך מצא מחקר קטן שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

החוקרים ניתחו את תכולתם של 31 EpiPens ותשעה EpiPen Jrs שפג תוקפם ב- 1-50 החודשים האחרונים. אף אחד מהעטים לא שינה את צבעו: כ- 65% מה-EpiPens ו- 56% מה- EpiPen Jrs עדיין הכילו לפחות 90% מריכוז האפינפרין על פי התווית. EpiPen שפג תוקפו לפני 50 חודשים עדיין הכיל 84% מריכוז האפינפרין המצוין.

 

החוקרים סיכמו: "אף על פי שצפינו בירידה בריכוז האפינפרין לאורך הזמן, אנו צופים כי המינון הזמין 50 חודשים לאחר תפוגת המוצר עדיין יספק תגובה תרופתית יעילה. יש לבחון מחדש את תהליך קביעת תאריך התפוגה ל- EpiPens ויש לשקול את התועלת הקלינית שבשימוש ב- EpiPen שפג תוקפם."

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007